Collection: Food
-
Happy Mochi Waffle Mix
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
$6.00 - Unit price
- per
Sold out -
Macnut Happy Pancake Mix
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$5.00 - Unit price
- per
Sold out -
Buttermilk Happy Pancake Mix
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$5.00 - Unit price
- per
Sold out -
Guava Happy Pancake Mix
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$5.00 - Unit price
- per
Sold out -
Coconut Happy Pancake Mix
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$5.00 - Unit price
- per
Sold out -
Banana Happy Pancake Mix
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$5.00 - Unit price
- per
Sold out -
Kailua Passion Fruit Iced Tea
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
$12.00 - Unit price
- per
Sold out -
Maunawili Mango Peach Iced Tea
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Banana Mac Nut Pancake
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$5.00 - Unit price
- per
Sold out -
Vanilla Mac Nut Waialua Coffee 2 oz
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Original Blend Iced Tea
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Vanilla Waialua Coffee 2 oz
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Christmas Red Velvet Pancake
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$5.00 - Unit price
- per
Sold out -
Christmas Banana Mac Nut Pancake
- Regular price
- $5.00
- Sale price
- $5.00
- Regular price
-
$5.00 - Unit price
- per
Sold out -
Large Happy Honey Gift Set
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
Sold out -
Small Happy Honey Gift Set
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
6 oz X-mas Berry Honey
- Regular price
- $8.50
- Sale price
- $8.50
- Regular price
-
$8.50 - Unit price
- per
Sold out